SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(3 214 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
70 τ.μ.
Calle La Cruz, Adeje

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment mit Meerblick in Playa Paraíso in der Wohnanlage Marina Palace.

Dieses helle, 70 m2 große Apartment bietet einen atemberaubenden Panoramab...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Calle La Cruz, Adeje
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tenercasa Real Estate