SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
445 000 €
(4 198 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
106 τ.μ.
Rúa Touro, A Coruña

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A unique property that combines design, comfort, privacy and outstanding investment potential, ideal both as a permanent residence, second home or a f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rúa Touro, A Coruña
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BEST HOUSE CORNER IN THE SUN