SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
239 000 €
(2 543 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
94 τ.μ.
Paseo Marítimo Juan Aparicio

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this exceptional penthouse in the heart of Torrevieja, offering a prime location and a truly high-quality, full renovation. This bright and s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home