SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
141 037 €
(3 812 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
37 τ.μ.
Jalan Merak

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ein voll bewirtschaftetes Hotel-Apartment-Gebäude mit 41 Einheiten innerhalb von Nuanu City, so strukturiert, dass die Einheiten bei der Übergabe mit ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Jalan Merak
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Anteya