SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
86 584 €
(3 207 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
27 τ.μ.
Jalan Babadan

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα27 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Compact studio apartment in Elysium Block V, Pererenan, Canggu. 27 sq.m of thoughtfully planned living space in a premium tourist location. Investors ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

Jalan Babadan
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BREIG Property