SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 749 803 €
(16 988 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
103 τ.μ.
Albert Embankment

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Contemporary 2 double bedroom, 2 bathroom apartment on the 7th floor of this new development. Residents benefit from shared roof terrace and concierg...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 487ημέρες
Ενημερώθηκε: 319ημέρες

Τοποθεσίες

Albert Embankment
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The London Broker