SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 435 161 €
(2 971 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
483 τ.μ.
Queen Street

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα483 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Penthouse de prestige à vendre – Mayfair, Londres Un Joyau au Cœur de LondresSur le célèbre jeu de Monopoly britannique, Park Lane et Mayfair sont les...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΤαράτσαΛούτροΚαμπίνα ντουςΦυσικό φωςΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Queen Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Immobilier Swiss