SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
507 185 €
(4 924 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
103 τ.μ.
A1a Beach Blvd, Saint Augustine Beach

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

High-performing, income-producing vacation rental in a prime, centrally located St. Augustine Beach setting. This 2-bedroom, 2.5-bath condo offers 1,1...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

A1a Beach Blvd, Saint Augustine Beach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers St. Augustine