SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
184 225 €
(1 417 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Diversey Loop, Columbus

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Tucked into the well-kept community of Bedford Place, this stylish 2-bedroom, 2.5-bath condo offers a perfect blend of peace, space, and modern practi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 293ημέρες
Ενημερώθηκε: 79ημέρες

Τοποθεσίες

Diversey Loop, Columbus
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Cleveland