SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
404 270 €
(2 732 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
148 τ.μ.
Warbler Way, Bozeman

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα148 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome HOME to this end unit, 1,600± square foot, 3 bedroom, 2.5 bath, 1-car garage condo conveniently located in the desirable Cattail Creek Subdivi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Warbler Way, Bozeman
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ERA Landmark Real Estate