SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
5 947 601 €
(24 177 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
246 τ.μ.
West End Avenue

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα246 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

IMMEDIATE OCCUPANCY AVAILABLE. Designed by renowned architect and designer Thomas Juul Hansen, Residence 14H is a four-bedroom, three-bathroom with po...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΞύλινο πάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

West End Avenue
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Corcoran Group