SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
193 515 €
(2 932 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
66 τ.μ.
Wakefield Drive

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Amazing tree-top vistas from this lovely one-bed and one-bath condo featuring your own private BALCONY, conveniently located in the amenity-rich Rive...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευήΣυσκευές κουζίναςΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Wakefield Drive
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Corcoran McEnearney