SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 432 315 €
(16 851 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
85 τ.μ.
Front Street

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to Residence 4G at 98 Front Street - a bright, modern two-bedroom, two-bathroom condominium with private parking in the heart of DUMBO.Designe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 43ημέρες
Ενημερώθηκε: 43ημέρες

Τοποθεσίες

Front Street
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Corcoran Group