SUPA24
Σαλόνι
Άλλο
Σαλόνι
775 761 €
(3 154 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
246 τ.μ.
Tranquility Trace

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα246 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Waterfront living meets vibrant community at 165 Tranquility Trace in Riverview at The Preserve. This 5-bedroom, 3-bath detached condo offers approx. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Tranquility Trace
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Chesapeake