SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
3 876 286 €
(20 295 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
191 τ.μ.
Bay Drive

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα191 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Your luxurious home away from home awaits you at the prestigious Montage Residences Kapalua Bay. Unit 4406 offers stunning ocean views from the lanai,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 144ημέρες
Ενημερώθηκε: 79ημέρες

Τοποθεσίες

Bay Drive
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Island Properties