SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
3 612 949 €
(14 168 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
255 τ.μ.
Davis Boulevard

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα255 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Completion anticipated in Fall 2026 at AVRA, an exclusive boutique condominium community comprised of just 56 luxury residences in the heart of Naples...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠεζοδρόμιοΣυσκευές κουζίναςΠάτωμαΤζάκιΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένοΚατάλληλο για κατοικίδιαΤαράτσαΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΠλυντήριοΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΑπαραίτητη η ανασυγκρότησηΦυτάΡουστίκ στυλΕμπορικόςΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 144ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Davis Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Realty