SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
153 330 €
(1 565 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
98 τ.μ.
Placida Rd -bldg 4-unit 201

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover the perfect blend of desirable Florida living and exceptional income potential at Palm Manor Condominiums. This spacious and meticulously mai...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 159ημέρες
Ενημερώθηκε: 124ημέρες

Τοποθεσίες

Placida Rd -bldg 4-unit 201
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE