SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
202 996 €
(1 933 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
105 τ.μ.
Augusta Boulevard

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to your slice of paradise in the heart of Naples! Stroll into easy living with this 2-bedroom, 2-bathroom condo! Sip on your morning Coffee wh...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΘερμοσίφωνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 82ημέρες

Τοποθεσίες

Augusta Boulevard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency | Naples