SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
366 473 €
(5 162 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
71 τ.μ.
Koauka Loop

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Be a proud owner in one of Koauka Loop’s most desirable buildings—Pearl Regency! This spacious and bright 2-bedroom unit is located on a highly sought...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 255ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Koauka Loop
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Engel & Völkers Honolulu Downtown