SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
775 922 €
(9 128 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
85 τ.μ.
Edward Road

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to Unit 1108, a flexible two-unit configuration designed for both privacy and togetherness. This unique property can function as two independe...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΘέαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 258ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

Edward Road
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Better Homes and Gardens Real Estate Rainbow Island Properties