SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
781 954 €
(7 447 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
105 τ.μ.
الرملة

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق فاخرة على الواجهة البحرية مع أقساط شهرية بنسبة 1% في أم القيوين
تستعد هذه الوجهة المتميزة على الواجهة البحرية لإعادة تعريف مفهوم المعيشة الفاخرة، ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίναςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 89ημέρες
Ενημερώθηκε: 83ημέρες

Τοποθεσίες

الرملة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate