SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
454 480 €
(4 591 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
99 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

 Experience the ultimate in luxury island living at Beach Walk Residence 3, the newest jewel on the prestigious Dubai Islands developed by Imtiaz Deve...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties