SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
235 000 €
(6 026 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
39 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Boutique Pool-Terrace Properties in Dubailand, Dubai
The location is an exclusive residential project in Dubailand that blends modern living with luxu...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Έξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΠεζοδρόμιοΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρν

πάτωμα:
1. όροφο του 13
Ηλικία της προσφοράς: 238ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE