SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
317 000 €
(4 529 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
70 τ.μ.
دبي

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Homes in Luxury Boutique Project with Rooftop Amenities in Meydan, Dubai
Meydan is a high-demand location with limited supply, making it an attractiv...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φως

πάτωμα:
1. όροφο του 6
Ηλικία της προσφοράς: 239ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

دبي
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE