SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
163 514 €
(4 542 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
36 τ.μ.
شارع الطيف

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Crown Palace — Modern Living in Dubai South with European Architecture and Post-Handover Payment PlanCrown Palace is a new residential development by ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الطيف
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Real Estate LLC