SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 596 416 €
(3 894 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
410 τ.μ.
شارع تيلبوري

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα410 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LOCATION:Takaya by Union Properties, Dubai Motor CityTYPE:TownhouseVIEW:Community / Dubai Autodrome ViewsBUA:6,500 sq.ftPLOT SIZE:Applicable for townh...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

شارع تيلبوري
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CAPRI REALTY