SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 391 €
(3 912 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
41 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This is a modern residential development offering studios, 1, and 2-bedroom apartments designed for comfort and functionality. Each home is thoughtful...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Credence Realtor