SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 894 890 €
(904 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
2.097 τ.μ.
West Beach

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα2.097 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We are delighted to present this three-bedroom apartment in Sunrise Bay at Dubai Harbour. This beautiful unit has the best layout in the tower and enj...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤαράτσαΘέαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 61ημέρες

Τοποθεσίες

West Beach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dubai Sotheby's International Realty