SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
135 848 €
(4 528 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Celesto 3 — a contemporary residential development for comfortable living and investment in Dubai Land Residence ComplexCelesto 3 is a thoughtfully de...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Real Estate LLC