SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα, ψηλά ταβάνια
Σπίτι και περιβάλλον
Υπνοδωμάτιο; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
178 754 €
(4 360 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
41 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sky Line by Peace Homes is a striking residential tower offering contemporary studios, 1-bedroom, and limited 2-bedroom apartments in Dubai Land Resid...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Credence Realtor