SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
302 509 €
(4 583 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
66 τ.μ.
شارع 3

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fully completed apartments in Waves Grande, a premium residential development by Sobha Realty, located within the Sobha Hartland community. The projec...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 92ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 3
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DDA Real Estate LLC