SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 030 017 €
(4 598 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
224 τ.μ.
شارع تورين بوليفارد

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα224 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present an exceptional 3-bedroom apartment in Mirdad, a flagship off-plan development by Union Properties in Motor Cit...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΘέαΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευές

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 101ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

شارع تورين بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties