SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
322 213 €
(5 370 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
60 τ.μ.
شارع تورين بوليفارد

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present an exquisite 1-bedroom apartment in Mirdad, a landmark off-plan development.Designed for modern urban living, ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευές

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 101ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

شارع تورين بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties