SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
329 881 €
(3 881 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
85 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقة بتصميم عصري في مثلث قرية الجميرا
يقع هذا المشروع السكني الحديث في مثلث قرية الجميرا (JVT) ضمن منطقة "دبي الجديدة"، ويوفّر بيئة معيشية مخططة ومعاصر...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 114ημέρες
Ενημερώθηκε: 108ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate