SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
479 000 €
(5 096 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
94 τ.μ.

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Hotel-Style Real Estate in a Low Rise Project in Mohammed Bin Rashid, Dubai
The real estate is set within a fast-growing master-planned area named Moh...

πάτωμα:
3. όροφο του 5
Ηλικία της προσφοράς: 145ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE