SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
310 900 €
(3 838 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
81 τ.μ.
Dubai

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover elevated living with this exclusive 1-bedroom a, a premium off-plan community in the heart of Meydan City, Dubai. Designed for modern lifesty...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΈξυπνες συσκευέςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Dubai
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties