SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
197 000 €
(4 191 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties presents an exclusive studio apartment at Weybridge Gardens 5 a British-inspired residential masterpiece in Dubailand, developed b...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 164ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties