SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
440 000 €
(3 636 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
121 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present Sonate Residences, a one-of-a-kind wellness-focused development in Jumeirah Village Triangle. This landmark 27...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 42ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties