SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
490 000 €
(6 125 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
80 τ.μ.
شارع تورين بوليفارد

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties invites you to discover  a boutique waterfront development on Dubai Islands offering resort-style amenities and high-investment po...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 42ημέρες

Τοποθεσίες

شارع تورين بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties