SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
239 000 €
(3 855 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is delighted to present this exceptional opportunity to own a luxury apartment or villa in Jumeirah Village, Dubai, developed by t...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 162ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties