SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
689 744 €
(7 580 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
91 τ.μ.
شارع الخليج

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Casagrand Seafront Residences is a luxury beachfront development on the Dubai Islands (Deira), offering 1–4 bedroom apartments with stunning sea and c...

πάτωμα:
3. όροφο του 13
Ηλικία της προσφοράς: 179ημέρες
Ενημερώθηκε: 171ημέρες

Τοποθεσίες

شارع الخليج
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Habita International Estates

Tamas Bek