SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
560 000 €
(4 118 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
136 τ.μ.
دبي مارينا

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα136 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

  DescriptionSet along the waterfront between Port Rashid and Dubai’s historic dry docks, Franck Muller Yachting at Dubai Maritime City by London Gate...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 216ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

دبي مارينا
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties