SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
224 385 €
(3 032 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
74 τ.μ.
شارع 15

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover Bliss Tower, a stunning architectural masterpiece in Dubailand where Japanese-inspired Japandi design meets modern luxury living. This serene...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 236ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

شارع 15
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties