SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
401 749 €
(6 181 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
65 τ.μ.
شارع ند الشبا

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏞 Wynwood Horizon by IMTIAZ – Boutique Lagoonfront Living in Meydan, Dubai Step into a world where nature meets luxury. Wynwood Horizon is an exclusi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 277ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

شارع ند الشبا
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Palm Signature Real Estate