SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
265 000 €
(2 789 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
95 τ.μ.
كحيل بوليفارد

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Experience refined urban living in this elegant 1 bedroom apartment at Orchard Place Tower D by Peak Summit. Perfectly positioned in the thriving JVC ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 359ημέρες
Ενημερώθηκε: 358ημέρες

Τοποθεσίες

كحيل بوليفارد
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties