SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
232 000 €
(4 377 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
53 τ.μ.
شارع توليب

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover elevated living at Jumeirah Village Triangle, ideally positioned in the sought-after Jumeirah Golf Estates, Dubai. Offering a premium collect...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 355ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

شارع توليب
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties