SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
355 500 €
(10 773 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
33 τ.μ.
شارع اليمامة

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα33 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Trustway Properties is proud to present Society House by Invest Group Overseas — a 52-storey architectural marvel offering premium studios to 3-bedroo...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 370ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

شارع اليمامة
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TrustWay Properties