SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
220 000 €
(5 366 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
41 τ.μ.
Bachwiesenstraße, Stuttgart-Süd

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese charmante 2,5-Zimmer-Etagenwohnung in Stuttgart (70199) bietet auf ca. 41 m² ein gemütliches Zuhause in verkehrsberuhigter, ruhiger Lage nahe de...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Bachwiesenstraße, Stuttgart-Süd
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH