SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
118 900 €
(2 378 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
50 τ.μ.
Sachsenstraße, Nattheim

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Diese helle 1-Zimmer-Etagenwohnung in Nattheim bietet auf 50 m² ein gemütliches Zuhause für Singles, Pendler oder Kapitalanleger.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Sachsenstraße, Nattheim
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH