SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
290 000 €
(4 265 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Mundinger Straße, Emmendingen

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Diese charmante, gut geschnittene 3-Zimmer-Erdgeschosswohnung in Emmendingen (68 m²) verbindet ruhiges Wohnen mit kurzen Wegen. Herzstück ist die groß...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Mundinger Straße, Emmendingen
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BETTERHOMES Vertriebs GmbH